Opis produktu
Materiał i pielęgnacja
Specyfikacja
Czapka chłopięca, szara, Iltom
39,99 zł
Recenzje
4.5/5
na podstawie 8 ocen
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.Dodaj recenzję
Recenzja dodana 28.03.2024
(1) (0)
Zgłoś
Jestem bardzo zadowolona z tej czapki. Zgodnie z porada kupiła rozm mniejszą i jest swobodna ale mimo to synek wygląda słodko w niej, naprawdę fajnie a i założy jeszcze na jesień a może i następna wiosnę. Śliczna czapka i dobrej jakości użyte materiały.
Recenzja dodana 25.03.2022
(2) (0)
Zgłoś
Czapka dla mnie to porażka chociaż Mąż się śmieje że dziecko wygląda jak Icy Tower i jest zachwycony. Dziekco ma 50cm obwód i czapka po suszeniu w suszarce i praniu 40 stopni rozmiar 52 cm jest za duża. Więc rozmiarówka wydaje się zgodna. Trzeba wziąc tak jak obwód główki, nie wiecej. Gruba podwójna prawdziwa bawełna, w dotyku porządna, ale dla mnie zbyt sztywna, zbyt gruba. Nie odejmuje za to gwiazdki bo dla niektorych to np. plus. Gwiazdka mniej za tą ogromną przestrzeń nad głową, w której zmieściłaby się druga głowa dziecka :D. Sztywność czapki i grubość materiału sprawia, że można ją "formować" nie opada jak u krasnoludka w dół :D więc to dla osób szukających takiej czapki duży plus. Ogólnie polecam. Jednak ja nie tego szukałam.
Recenzja dodana 20.12.2021
(0) (0)
Zgłoś
jestem zadowolona, dziecko również - polecam, żałuję tylko, że nie sprzedaje się w komplecie a szalikiem i rękawiczkami
Recenzja dodana 27.10.2021
(0) (0)
Zgłoś
Jakosc czapki super . Mamy już kilka czapek z tej firmy są po prostu genialne, dobrze wykończone, material bardzo fajny . Nie niszczą się po kilku praniach dalej wyglądają jak nowe . Rozmiarowka jak najbardziej prawidłowa.
Recenzja dodana 23.07.2021
(2) (1)
Zgłoś
Czapka dość gruba, podwójna. Ładnie wykonana, od środka przyjemna bawełna. Wykonanie b. dobre. Polecam
Recenzja dodana 13.05.2021
(0) (1)
Zgłoś
Rozmiar nie jest zawyżony. Czapka podszyta materiałem od wewnątrz. Bardzo porządny produkt.
Recenzja dodana 04.05.2021
(0) (0)
Zgłoś
Nie zgodzę się z Panią, poniżej. Rozmiarówka idealna. Synek ma obwód główki 46 i rozm. 46 jest idealny. Jakość super.
Recenzja dodana 08.04.2021
(2) (6)
Zgłoś
czapka fajna ale rozmiarowka tragedia zamowilam 52 i .... spokojnie mogę ją nosic ja :d wiadomo, dorosnie do niej ale musze przez to kupic teraz inna.