LEGO DUPLO, Rescue Posterunek policji i helikopter, 10959

Recenzje

5/5

na podstawie 5 ocen

5
5
4
0
3
0
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt.
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 13.06.2023
(2) (0)
Zgłoś
Bardzo fajny zestaw LEGO. Mój synek lubi wszystkie pojazdy służb mundurowych, więc zestaw wpisał się w jego upodobania. Na duży plus samochód policji w wersji "push&go" oraz syrena ze światłami, która nie jest za głośna jak to bywa w przypadku innych zabawek. Polecam :)
Recenzja dodana 21.04.2023
(0) (0)
Zgłoś
Super zestaw, synek go uwielbia i może bawić się godzinami. Polecamy razem z Heniem!
Recenzja dodana 02.12.2022
(0) (0)
Zgłoś
Super zestaw. Autko masywne, dla chłopca jak i dla dziewczynki.
Recenzja dodana 09.11.2022
(0) (0)
Zgłoś
Polecam! Ilość i wielkość klocków dobrze dobrana do wieku maluchów. Fajne kolory i świetne detale. Synka zainteresowała figurka pieska i radiowóz z napędem i światłem.
Recenzja dodana 31.10.2022
(0) (0)
Zgłoś
Zestaw będzie dobry dla małych dzieci, które jeszcze nie umieją sklejać małych klocków lego. Elementy do skonstruowania policji są duże i łatwe do złożenia. Samochodzik jest duży i mieści figurki, zwierzaki, co tam dziecko postanowi wsadzić. :) Atrakcyjności dodają koguty na dachu samochodu.