Smiki, Woodland Buddies, pierwsza książeczka sensoryczna

Recenzje

5/5

na podstawie 6 ocen

5
6
4
0
3
0
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt.
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 12.07.2021
(0) (0)
Zgłoś
Książka kupiona na promocji w bardzo dobrej cenie. Jakość wykonania świetna, dużo elementów, którymi można manipulować i zachęcać dziecko do aktywności.
Recenzja dodana 05.02.2021
(1) (0)
Zgłoś
Książeczka piękna, pacynki pierwsza klasa. Kupiłam w promocji więc cena super. Polecam
Recenzja dodana 29.01.2021
(1) (0)
Zgłoś
Coś pięknego. Jestem zauroczona ta książeczka. Piękne kolory, dużo ciekawych stron, fajne pa ynki. Naprawdę piękna i ciekawa rzecz dla dziecka
Recenzja dodana 20.01.2021
(1) (0)
Zgłoś
Bardzo polecam. Książeczka super. Córeczka jeszcze za mała by się nią sama bawić, ale już widzę że to jest strzał w dziesiątkę. Duża, miękka, posiada liczne faktury, stonowane kolory, jest świetna. Gryzak,lusterko, grzechotka. 2 miesięczna córeczka bardzo lubi przyglądać się na pacynki jak jej pokazuje :) jesteśmy zadowolone.
Recenzja dodana 02.01.2021
(1) (0)
Zgłoś
Piękna książeczka miękka w dotyku posiada wiele fajnych faktur. Jest duża i kolorowa. Posiada 4 pacynki i wiele stron otwieranych z filcu. Posiada także przypięta grzechotek lusterko gryzak. Jest wspaniała. Polecam gorąco szczególnie na promocji.
Recenzja dodana 23.12.2020
(1) (0)
Zgłoś
Książeczka jest śliczna. Ma dość spory rozmiar a w środku liczne atrakcje dla dziecka: pacynki, filcowe kwiatki, grzechotki i dużo innych zróżnicowanych faktur. Jest estetyczna i ma ładne kolory. Można ją rozłożyć i położyć wzdłuż łóżeczka. Super sprawa.