Versace, Bright Crystal, Woda toaletowa, 50 ml

233,00
(4)
100 ml = 466,00 zł

Recenzje

4/5

na podstawie 4 ocen

5
0
4
4
3
0
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt.
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 05.02.2016
(2) (0)
Zgłoś
Zapach niezwykle intensywny, odurzający niczym szampan i dosłownie tak samo pachnie... szampan z malinami. Trzeba aplikować bezpiecznie i z umiarem ;-) Jak dla mnie wieczorowy i okazjonalny. Przykuwa mocno uwagę. Piękny flakonik.
Recenzja dodana 10.01.2016
(1) (0)
Zgłoś
Bardzo ładny i lekki zapach. w sam raz na co dzień. Polecam . Zawsze zamawiałam tylko z kategorii dla dzieci, szczególnie ubrania. Po tym zakupie jestem tym bardziej zadowolona.
Recenzja dodana 12.12.2015
(1) (0)
Zgłoś
Kupowałam do tej pory tylko ubranka, pierwszy raz perfumy -nie żałuję :) Zapach piękny ,cena bardzo dobra - wszystko zapakowane ok. Polecam :
Recenzja dodana 23.09.2014
(1) (0)
Zgłoś
Witam wszystkie panie.ktore szukają perfum slodkich .a zarazem swiezych polecam versace jak najbardziej. Rowniez euforie jest cudowna.zamawiam juz od dawna przez smyk.com perfumy zawsze orginalne szybka dostawa.polecam rowniez ubrania dla dzieci zawsze szybko zawsze super promocje i gatunek super.polecam